(0282) 650 26 47
(0546) 650 26 47
 
Isı Pompaları
Mammoth ısı Pompası

Mammoth-WEBCO firması 1935’ten itibaren müşterilerine özel, ısıtma-soğutma havalandırma çözümleri sunmaktadır.Şirket Eden Prairie, Minnesota’da kurulmus olup, bugün dünyanın 4 ülkesinde uretim yapmakta, distribütörleri aracılığıyla satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

 

Mammoth-WEBCO, Ocak 2009 yılında WEBCO’nun Mammoth firmasıyla birleşmesi ile bugünkü yapısına kavuşmuştur. 1935 yılında Brown çelik şirketi adı altında başlayarak günümüze kadar devam eden süreçte, şirket ismini ve merkezini birkaç defa değiştirmesine rağmen, kalite ve özel HVAC çözümlerindeki sektör liderliğini sürdürme başarısını göstermiştir.

 

Mammoth-WEBCO su ya da toprak kaynaklı ısı pompası sistemlerinde senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile tek cihazlı bireysel ünitelerden, büyük sistemlere kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çözümler sunmaktadır.

 

Su / Toprak kaynaklı ısı pompası;

 

Türkiye’de özellikle kiralanabilen alanların artışı su / toprak kaynaklı ısı pompası cihazlarına olan talebide arttırmıştır.Cihazların tek bir kondenser hattından beslenmesi kullanıcılara sistemden bağımsız olarak, her mevsimde isteğe göre sıcak ya da soğuk çalışma imkanı vermiş hemde cihazların sistemden bağımsız olarak faturalandırılanabilinmesini sağlamıştır..

 

Ayrıca diğer konvensiyonel sistemlere göre daha düşük kapasiteli bir soğutma kulesi ve kazan yatırımı gerektirmekte, kondenser borularını izole etmeye gerek olmamasıda montaj kolaylığı sağlamaktadır.Özellikle toprak kaynaklı sistemlerin kullanılması ile çevreye daha duyarlı ve yüksek performanslı ısıtma – soğutma elde edilmektedir.